Nemocnice u Svaté Anny Brno – kontakty, návštěvní hodiny

Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně poskytuje komplexní diagnostickou, léčebnou a ošetřovatelskou péči ústavní, ambulantní a stacionární a vykonává komplexní lékárenskou činnost. Určená pracoviště Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně jsou výukovými základnami Lékařské fakulty Masarykovy univerzity.

Kontakty

Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně
Pekařská 53
656 91 BRNO

Kde nás najdete na mapě

WWW: http://www.fnusa.cz

 

Telefonní čísla

Spojovatelka Hlavní areál – +420 543 181 111

 

Návštěvní hodiny

14:00 – 18:00

8 komentářů u „Nemocnice u Svaté Anny Brno – kontakty, návštěvní hodiny

 1. Martin Smetana

  Dobrý den, chtěl bych se na Vás obrátit ohledně konzultace či následné operace pravé dolní končetiny po urazu 25.3.2019 první operace ve FN Hradec Kralové Děkuji za odpověď M.Smetana

 2. Eva

  Dobrý den obracim se na vás,chtěla,bych u vas podstoupit operaci žlučníku,již jsem u vás kdysi ležela a byla jsem se vším spokojená.dekuji moc

 3. František Vondruška

  Dobrý den, chtěl bych se na Vás obrátit ohledně konzultace či následné operace rakoviny prostaty. Děkuji Vondruška

 4. jana marková

  prosím o zprávu, zda je v nemocnici provést sakrální neuromodulaci. Jana Marková

 5. Ladislav Muri

  dobrý den

  Po doporučení ortopeda z tech.ortopedie a ještě jednoho Mudr.taky ortoped, jsem oslovil pana přednostu MUDr. Tomáš Tomáš, Ph.D. ortopedické kliniky u Vás a byl jsem mile překvapen a pozván na konzultaci ohedně mé TEP kolene v levo . Ano jel sem s malou duší a nečekal sem mil přijetí, vyšetřaní a zárověň domluvu o předoperačním všetření a následné reoperaci TEP kolene . zde u nas v Ostravě , mě bylo sděleno běžte si tam kde Vám to dělali, a pod. Chodím od návratu z RÚ Hrabyněod března v r 2011 s ortézou na pipravenou na míru a pro mě . Doufám však , že po reoperaci to bude lepší!!!

 6. Marie Bahníčková

  Vážení obracím se na vás v zoufalstv s prosbou o odpověd Vše popíši mažel má jít na operaci tlustého střeva má polyp je mu 77let mám obavy aby to vydržel.Chci se prosim nesměle zeptat nešlo by to operovat na vaši klinice jsme od Břeclavi byli bychom ochotni přispět i finančně.Moc vás prosim odepište Děkuji vám tisíckrát.S pozdravem Marie Bahníčková Valtice.

 7. Rudolf Zavadil

  Plně se ztotožňuji s názorem na MUDr. Roberta Kubu, který již, bohužel, mezi námi není. Byl to nejen skvělý odborník, ale i člověk, kterého jsem si nesmírně vážil. Jezdil jsem k němu po dobu cca 10-ti let na pravidelné kontroly a mé problémy s epilepsií prakticky eliminoval. Jeho úmrtí v loňském roce mě neskutečně zasáhlo. Čest Vaší památce, pane doktore.

 8. Petra

  Dobrý den,
  Chtěla bych tuto nemocnici U svaté Anny v Brně doporučit opravdu každému, který má neurologické problémy hlavně pro ty, kteří se léčí na epilepsii. Mají zde moderní a specializované vyšetření EEG,CT – mozku, magnetickou rezonanci. V některých případech i provádějí operaci mozku, a to ne ve všech městech. Je to zatím jen v Brně a v Praze. V minulosti jsem se na epilepsii léčila a po operaci jsem úplně bez problémů, měla jsem “ noční děsy “ – křičela jsem hrozně ze spaní . Díky této operaci, která mně úplně změnila od základu život mohu dělat úplně vše, noční směny, občas si dám i alkohol, částo i ponocuji. Pracuji jako zdravotní sestra, a tak noční směny jsou zde také, nepravidelný režim také…
  Moc bych chtěla poděkovat mému ošetřujícímu lékaři prim. MUDr. Robertu Kubovi z Brna, který mně v minulosti také zachránil život a který mně i tuto operaci doporučil. Operaci jsem podstoupila ve svých 30-ti letech a jsem strašně ráda, že jsem do toho šla. V pozdějších letech má už člověk určité obavy, např. zda se vůbec probudí atd.
  Opravdu smekám klobouk před touto nemocnicí v Brně U svaté Anny a hlavně lékaři jaký je prim.MUDr. Robert Kuba za jeho citlivý, lidský a profesionální přístup k pacientům . Moc si ho jako lékaře a také jako člověka vážím . Zde na něj zasílám kontakt : 608 860 478 . Proto ti, kdo máte problémy, určitě zde zavolejte. Jsou velmi ochotní a rádi se s Vámi domluví na schůzce .
  S přátelským pozdravem
  Zdraví
  Petra

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.