Rock a to ostatní

Zapomeňte na poslední hity v módě, kašlete na situaci na africkém pobřeží, neřešte neustále zvyšování daní, obujte se do toho, co vás baví – hudby.

Není příliš radosti v tom dnešním světě. Boje o ropu, boje o koryta, hledání východisek a další nepěkné věci všedních dní. Jedno je jisté, hudební vkus nám nikdo vzíti nemůže. Buďte sví, poslouchejte si, co chcete, nenechte si diktovat obsah vašich přehrávačů. Jezděte na festivaly nebo koncerty, kde zahraje váš oblíbený interpret.

Nenechte si vzít rock ani metal. Nezastavte se u komerčního průplachu uší, zastavte se u kytarového umění Seveřanů(Amon Amarth, Hammerfall, Children Of Bodom), nezapomeňte však ani na sousedy z Německa jako Helloween nebo Accept. A doma je to také, co poslouchat. Buďte v klidu.

Rockový magazín nabídne žhavé novinky, jak z chladného Severu, tak z rozpáleného Jihu. Nezapomene ani na krásnou českou kotlinu a festivaly jako Masters Of Rock, Sonisphere, Rock for People a další. Rockem.cz nezapomíná na poslední koncert legend – Judas Priest nebo na legendy.

Chceš vědět víc o rockové hudbě? Rock, metal a … je to jen na Tobě, ke které straně se přidáš.