Výpověď ukončení smlouvy UPC – vzor, formulář ke stažení

Výpověď smlouvy UPC si můžete stáhnout u nás.

vzor výpověď UPC (dokument WORD)

Stačí doplnit:

 • číslo smlouvy (totožné s variabilním číslem plateb za služby UPC)
 • vaše Jméno a příjemní
 • adresu
 • kontakt (e.mail. telefonní číslo)
 • číslo občanského průkazu
 • které služby vypovídáte
 • na závěr výpovědi datum, vaše jméno a příjmení a podpis

Výpověď zašlete doporučeně na tuto adresu:

UPC Česká republika, s.r.o.
P. O. Box 53
130 11 Praha 3 – Žižkov

Podrobné informace o tom jak podat výpověď služeb od UPC najdete v jiném článku na tomto odkazu.

13 komentářů u „Výpověď ukončení smlouvy UPC – vzor, formulář ke stažení

 1. Pavol Blažej

  Absolútna nespokojnosť! Nekvalitný príjem a pravidelný výpadok tv príjmu, hlavne pri každj zmene počasia, najčastejšie vtedy ak silnejšie zafúkal vietor, prehnala sa búrka ,aj obyčajný dážď, o snežení a mrznutí v zime ani nehovorím. Ruším UPC a prechádzam na Magio tv. Nedoporučujem túto spoločnosť!

 2. Tomáš Tropmajer

  UPC je celkem zlodějina. Bohužel v místě nic jiného nebylo. Za pedčasné zrušení smlouvy chtějí 2000,- !!! Nebo počkat do termínu konce smlouvy a samozřejmě tedy měsíčně platit i za nevyužití služeb. Sice je to pozdě, když už někdo přemýšlí o ukončení smlouvy, ale UPC už nikdy.

 3. Žaneta

  Neměl by někdo zájem o Centrio internet? 389,-/ měsíčně. Já s nimi byla moc spokojená, ale stěhuji se tak se snažím sehnat někoho kdo by měl zájem o přepsání.

 4. Ondráčková Ludmila

  Z důvodu stěhování žádám o ukončení a zrušení smlouvy čís. 39008201 k datu 15. 4. 2016

 5. Goziik

  Jak má vypadat dopis když chci změnu ? Mám Internet 200+ s Horizon Komfort+ a chci přejít na INTERNET 100 s Digi Mini . Musím napsat do dopisu, že chci zrušit Internet 200+ s Horizon Komfort+ a pak napsat, že chci službu INTERNET 100 s Digi Mini. Nebo žádám o změnu služeb, z Internet 200+ s Horizon Komfort+ na INTERNET 100 s Digi Mini ?

 6. Sio

  Jsou sice drazí, ale na Petřinách neměli rozumnou alternativu. Internet fungoval spolehlivě, rychlost slušná. Výpověď musím podat kvůli odstěhování, zkusím to podle přiloženého návodu. Předem jsem všechny okolnosti důkladně vykomunikoval přes jejich info mail. Informace, které jsem získal odpovídají těm, co jsou tady. Poslali mi formulář k vrácení modemu. Pozor na to, ať to máte kompletní, já doufám ano. K modemu jim přikládám i zdroj a koax. Přihodil jsem tam i ta cdéčka a papírové manuály. Také bacha na adresy, pro výpověď jiná než pro vrácení modemu. Vyplněné formuláře jsem si naskenoval (zvyk, který se mi už párkrát vyplatil), vrácený modem + příslušenství pro strýčka Příhodu nafotil.
  Tak uvidíme, po víkendu to pošlu, byla to šichta. Pak napíši, jestli byly trable.
  Jinak služby doplácím do konce smlouvy, což je konec dubna, jinak by to vyšlo dráž, zrušili by slevy. To je běžné i u mobilních operátorů, halt, doba je zlá. :-)

 7. Gunter Horzenek

  Dobrý den,chtěla bych aby jste nám ukončili,smlouvu k 31.3.2016…důvod stěhování do domova důchodců…kde ,odeslat přístroj teda telefon,na jakou adresu?Horzenkovi..havířov škroupová 2

  zakaznické číslo 1351864

 8. karel

  UPC ještě větší darebáci než se čekalo! Představte si, že odstěhování z adresy a nedůvodnost dalšího placení služeb nepovažuje tato smečka loupežníků za výpovědní důvod.Prostě vám pošlou další vyúčtování služeb – navíc navýšené o zdražení.Takže si nedělejte iluze o nějakém kamarádském a poctivém přístupu.Pokud přejdete ke kterémukoliv jinému TV operátorovi vždycky můžete jen vyhrát.Protože nikdo z nich není takový křivák jak UPC!

 9. František David

  Dobrý den,
  dávám výpověď služeb Vaší společnosti z důvodů stále navýšování cen za služby : internet, televize a telefón,
  oproti domluvené smlouvy.
  děkuji
  František David
  Orlí 402/5
  Havířov – Šumbark
  mobil: 724 115 696

 10. Jiří

  UPC jsou nespolehliví,teď lidem cpou setoboxy,která jsou nespolehlivé a nefunkční,zasekávají se a jsou jěště tak sprostí,že si účtují peníze za slevy na balíčcích,které nedodaly!honem pryč od nich,nenechte se napálit.

 11. Embie

  Chtěl bych doplnit, že v mém případě není číslo smlouvy shodné s variabilním symbolem při platbě, tak bacha na to. Doufám, že to někde někdo spletl a já s tím teď budu mít problémy…

 12. Jana Bernatíková

  Upřednostním levnějšího dodavatele internetu,kabelovou televizi nepotřebuji,máme digitální příjem.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.