Netradiční dámská obuv od Kobi Levi

Pohled na boty od kreativního Izraelského návrháře Kobi Levi, jsou pastvou pro oči. Jeho originální obuv připomíná umělecká díla. Nápady pro své bláznivé kreace čerpá z každodenních situací, které se světem obuvníka absolutně nesouvisí. Boty od tohoto umělce nelze přehlédnout. Však si také boty z dílny tohoto umělce, oblíbila Lady Gaga. Tento mladý umělec si doslova podmanil svět obuvi. Jeho kolekce jsou událostí každé sezóny. Přesto, že jeho boty nejsou určeny k běžnému nošení, ale spíše pro přehlídky, výstavy a galerie zůstanete němí úžasem.

Jaké jsou boty tohoto umělce?

Jeho boty jsou vtipné, extravagantní a plné fantazie. Spolupracuje s čínskými, izraelskými, italskými a brazilskými společnostmi. V měsíci květnu, se uskutečnila výstava v Hongkongu. Nejvíce inspirace pro svá díla čerpá Kobi Levi v přírodě. Ale prakticky se dokáže nadchnout úplně pro všechno. Nábytek, ovoce zvířata.

Už jste viděli boty, které připomínají psa, tukana, labuť, banán nebo kačera? Ani v nejdivočejší fantazii by vás nenapadlo vyrobit boty podobající se skluzavce, žebříku, přilepené žvýkačce, ženské postavě, praku, šálku na kávu, boty s blonďatým ohonem a mnoho dalších. To se zkrátka musí vidět. Své první díla, začal zkoušet z lepenky a vypracoval se, až na vrchol.

Při pohledu na takovou obuv se ptáte sami sebe, zda jste v pohádce, na jiné planetě nebo zda je to jen sen? Ne, je to skutečná realita a můžete se nechat unášet do světa bot Kobi Leviho. Pokud se však chystáte někam na párty, zůstaňte věrné klasice.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.