SCIO testy ke stažení

Vzdělání je vstupní bránou do budoucího úspěšného života. Mít svůj sen nebo představu o budoucím zaměstnání, které se promítne do výběru univerzity, je ale pouze začátek. Nejdůležitější krok vás teprve čeká v podobě přijímacích zkoušek. V posledních letech je na univerzitách stále častější forma přijímacích zkoušek v podobě národních srovnávacích zkoušek, které drtivá většina studentů zná pod pojmem SCIO.

Příprava může rozhodovat o úspěchu. Připravit se na náročné přijímací zkoušky mohou všichni studenti pomocí prezenčních kurzů SCIO, internetových kurzů, tištěných publikací a on-line testů. Ty vám pomůžou seznámit se s formou přijímacích zkoušek i s hodnocením vlastních možností a šancí uspět.

SCIO testy jsou zaměřeny na různé oblasti a obory jako jsou obecné studijní předpoklady, základy společenských věd, anglický a německý jazyk, český jazyk, matematika, chemie, biologie nebo ekonomie. Připravit se na přijímací zkoušky na vysokou školu může úplně každý! Pomocí SCIO testů mnohonásobně zvýšíte svůj úspěch i výsledek u přijímacího řízení a studium fakulty už nebude pouhým snem.

Cvičné SCIO testy si můžete stáhnout přímo na stránkách www.scio.cz/nsz/popis-a-ukazky-testu

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.